Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки

Мова:

Увага! Увага! У п’ятницю відбудуться збори студентів 1 курсу!

Збори студентів 1-го та 2-го (прискореного) курсів факультету АКТ

відбудуться у п’ятницю, 23 вересня,  9:00–10:00 AM

форма проведення – дистанційна, за посиланням у Google Meet!

Вітаємо нових СТУДЕНТІВ факультету АКТ

зі вступом на наші освітні програми!

 

Зустріч з кураторами 1 курсів відбудуться за розкладом:

Група АКТАКІТ-22-1

 Куратор: к.т.н., доцент кафедри КІТАМ Сичова Оксана Володимирівна
Адреса електронної пошти: oksana.sychova@nure.ua
 Зустріч з куратором 
Дата: 29.09.2022 р. Час: 11:15 Посилання на зустріч 

Склад академічної групи АКТАКІТ-22-1

  1. Андрюхін Ілля Олексійович
  2. Бербенець Андрій Віталійович
  3. Воробйов Микита Костянтинович
  4. Дорофєєва Олександра Ігорівна
  5. Івженко Ярослав Миколайович
  6. Кравченко Сергій Олексійович
  7. Лакатош Максим Іванович
  8. Мандриков Костянтин Едуардович
  9. Михайлов Руслан Артемович
  10. Партиновський Максим Кирилович
  11. Перепелиця Ілля Олександрович
  12. Половинкін Даніл Олександрович
  13. Пророков Микита Сергійович
  14. Столяренко Василь Васильович
  15. Філь Анастасія Олександрівна
  16. Флору Єгор Ігорович
  17. Черкасов Богдан Вікторович
  18. Чигрин Олександра Володимирівна
  19. Якименко Артем Сергійович
  20. Андрєєв Єгор Дмитрович
  21. Хрупало Михайло Павлович
 Група АКТАКІТ-22-2  
Куратор: к.т.н., доцент кафедри КІТАМ Максимова Світлана Святославівна
Адреса електронної пошти: svitlana.milyutina@nure.ua 
Зустріч з куратором  
Дата: 03.10.2022 р. Час: 9:30 Посилання на зустріч 

Склад академічної групи АКТАКІТ-22-2

  1. Артюх Владислав Сергійович
  2. Двойнікова Індіра Євгенівна
  3. Дон Павло Дмитрович
  4. Кащеєв Владислав Андрійович
  5. Кобильченко Ярослав Володимирович
  6. Кравченко Денис Степанович
  7. Кремзуков Олександр Вікторович
  8. Лопаткін Данило Максимович
  9. Мазур Вадим Вячеславович
  10. Мельніков Станіслав Віталійович
  11. Миргород Володимир Михайлович
  12. Павлов Микита Андрійович
  13. Писаренко Всеволод Дмитрович
  14. Романов Микола Сергійович
  15. Тимченко Ілля Андрійович
  16. Ткакіщак Данило Віталійович
  17. Уваров Юрій Дмитрович
  18. Фещенко Максим Вікторович
  19. Хасанов Денис Сергійович
  20. Шабля Іван Євгенович
Група АКТСІ-22-1
 Куратор: ст.викл. кафедри КІТАМ Теслюк Сергій Ігорович
Адреса електронної пошти: serhii.tesliuk@nure.ua
Зустріч з куратором 
Дата: 26.09.2022 р. Час: 11:15  Посилання на зустріч 

Склад академічної групи АКТСІ-22-1

  1. Алескеров Назім Назимович
  2. Баранов Євгеній Дмитрович
  3. Буряк Руслан Євгенович
  4. Волик Євгеній Ігорович
  5. Гарасимчук Ігор Ярославович
  6. Захаров Олексій Дмитрович
  7. Іванов Ігор Олегович
  8. Канцедал Данило Олегович
  9. Ляхов Денис Володимирович
  10. Макогон Владислав Олегович
  11. Малашенко Данило Андрійович
  12. Рашин Максим Євгенович
  13. Садовий Роман Вікторович
  14. Скринник Станіслав Сергійович
  15. Соколов Артем Михайлович
  16. Туров Артем Вячеславович
  17. Фесенко Аліна Олексіївна
  18. Черкезов Діоніс Михайлович
  19. Шуба Ілля Сергійович
Група АКТАКІТу-22-1
Куратор: к.т.н., професор кафедри КІТАМ Токарєва Олена Віталіївна
Адреса електронної пошти: olena.tokarieva@nure.ua
Зустріч з куратором
Дата: 23.09.2022 Час: 11.15 Посилання на зустріч 

Склад академічної групи АКТАКІТу-22-1

  1. Антонюк Володимир Володимирович
  2. Бєлий Ярослав Володимирович
  3. Зіборов Анатолій Андрійович
  4. Іщенко Руслан Олександрович
  5. Калашников Ілля Миколайович
  6. Кужелев Ярослав Олегович
  7. Межанов Антон Андрійович
  8. Михайленко Кирило Андрійович
  9. Новосьолов Дмитро Юрійович
  10. Савченко Павло Миколайович
  11. Сильцов Микита Костянтинович
  12. Фірсов Дмитро Віталійович
  13. Фомін Владислав Ігорович
  14. Шаталюк Руслан Русланович
Група АКТСІу-22-1
Куратор: к.т.н., доц. кафедри КІТАМ Бронніков Артем Ігорович
Адреса електронної пошти: artem.bronnikov@nure.ua
Зустріч з куратором
Дата: 19.09.2022 Час: 11.15 Посилання на зустріч 

Склад академічної групи АКТСІу-22-1

  1. Лазаренко Михайло Юрійович
  2. Ноздряков Артем Андрійович
  3. Слупський Єгор Юрійович