Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та робототехніки

Мова:

Наукова робота

Науковий напрямок кафедри – розробка та впровадження прогресивних інформаційних, ресурсозберігаючих та екологічно-безпечних технологій, перспективні наукові дослідження з метою створення високотехнологічної наукоємної продукції, передових технологій радіоелектронного приладобудування.
На кафедрі діє наукова школа «Технології виробництва і автоматизації приладобудування», заснована у 1985 році доктором технічних наук, професором, Заслуженим діячем науки і техніки України, Заслуженим діячем освіти України, Лауреатом Державної премії в галузі України науки і техніки, академіком Міжнародної академії прикладної радіоелектроніки, академіком Української технологічний академії Невлюдовим Ігорем Шакировичем.
Одним з головних завдань наукової школи є розвиток та збереження інтелектуального потенціалу країни, за рахунок підготовки наукових кадрів. На сьогоднішній день в її межах захищено 6 дисертацій на здобуття ступеня доктора технічних наук, 35 дисертацій на здобуття ступеня кандидата технічних наук, 1 дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії.

Результати підготовки наукових кадрів

Актуальність досліджень, що проводяться та їх сучасність та необхідність підтверджуються участю в держбюджетних та госпдоговірних темах, одержанням патентів та публікацією монографій, підручників та навчальних посібників. Результати виконаних робіт регулярно публікуються в фахових, міжнародних, рейтингових журналах, що входять до наукометричних баз даних, результати досліджень використовуються провідними підприємствами, що підтверджується актами впроваджень.

Наукова школа має міжнародні гранти, які фінансуються найбільшими корпораціями, що є лідерами в даних галузях дослідження (такі як Siemens PLM Software). Наукова школа проводить роботу щодо участі у міжнародній програмі DAAD (Німеччина), працює з найбільшими підприємствами України та країн СНД. Наукові дослідження є актуальними не лише в Україні, а й за кордоном, що підтверджується включенням представників школи до редколегії American Journal of Modeling and Optimization (США).

Науково-дослідна робота викладачів



Науково-дослідна робота здобувачів