Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та робототехніки

Мова:

Відгуки випускників

Відгуки випускників

Усков Станіслав Сергійович

Software Engineer, Regulatory Solution, Adenza

роки навчання: 2007-2012, спеціальність: «Інтелектуальні технології засобів радіоелектроніки»

Adenza займається розробкою комплексних платформ для торгівлі, казначейства, управління ризиками та дотримання нормативних вимог.

На кафедрі була дружня атмосфера, що дуже добре сприяло навчанню. Викладачі серйозно ставилися до успішності та стежили за тим, щоб кожен зі студентів розумів предмет і знав про теми, що розглядаються на заняттях. Матеріали предметів завжди були актуальними, ми вивчали нові методи та розширювали нашу базу знань за допомогою лабораторних і практичних занять. Працювали на комп’ютерах з ліцензійним програмним забезпеченням різних CAD/CAM/CAE систем, таких як Siemens NX, SolidWorks та ін. Викладачі давали хороші поради та намагалися допомогти нам у будь-якій ситуації, в якій ми опинилися.

Кафедра надає студентам чудову можливість отримати цінні знання та навички для подальшого працевлаштування та роботи у великих міжнародних компаніях.

Відгуки випускниківГуріна Дар’я Володимирівна

G5 Entertainment, Senior QA engineer (Web)

роки навчання: 2010-2015, спеціальність: «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Наша компанія займається розробкою казуальних і безкоштовних ігор для iPhone, iPad, Android, Google Play, Kindle Fire, Windows і Mac.

За результатом навчання на кафедрі комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки (з 2010 по 2015 роки) за спеціальністю АКІТ отримала диплом бакалавра з відзнакою та за спеціальністю КІТПВ – диплом магістра з відзнакою.

Мені дуже подобалась атмосфера, яку створювали викладачі та співробітники кафедри, вона сприяла навчанню. За час навчання викладачі завжди надавали всі необхідні матеріали для опанування дисциплін. Під час відвідування лекцій отримала дуже міцну теоретичну базу знань у сфері комп’ютерно-інтегрованих технологій, яку використовувала під час виконання лабораторних робіт і практичних робіт.

Окрім навчання, викладачі кафедри зуміли викликати інтерес, а потім вже і любов до науки, допомогли з вибором напряму та теми наукового дослідження, за результатами роботи над яким створено власний програмний продукт, на котрий у подальшому отримано авторське свідоцтво. За результатами досліджень написано більше 10 наукових публікацій у виданнях різних категорій. За сумлінне навчання вже на третьому курсі отримала іменну стипендію Верховної Ради України.

Вважаю, що саме роки, проведені в університеті, збудували міцний фундамент знань з технічних дисциплін, який допомагає мені і зараз, у роботі. Дякую своїм викладачам за те, що навчили головному – ставити мету, планувати шлях до її реалізації та досягати успіху!!!

Відгуки випускниківШостенко Світлана Сергіївна

Frontend Developer, Offirent

роки навчання: 2017-2023, Спеціальність: бакалаврат «Автоматизація компʼютерно-інтегрованих технологій», магістратура «Комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси та виробництва»

Компанія «Offirent» займається автоматизацією процесів управління та бронювання офісних приміщень та коворкінгів.

У результаті навчання було здобуто бакалаврський та магістерський рівні освіти на кафедрі комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки. Викладачі під час навчання заохочували студентів до навчального процесу. Усі теоретичні відомості підкріплюються практичними дослідженнями. Одними з ключових дисциплін перших курсів були «Програмування», «Системи управління баз даних та Інтернет-програмування», які й стали основою для моєї подальшої роботи.

Також такі дисципліни, як «Операційні системи», «Електротехніка», «Архітектура комп’ютерних систем і мереж», «Основи наукових досліджень та авторське право», «Техніко-економічне обґрунтування інженерних рішень» та ще багато інших цікавих дисциплін сформували базу знань у професійному світі. Навчання в університеті згадую з теплотою та подякою.

Відгуки випускниківАндрійчев Дмитро Олександрович

 Senior software developer at Adenza

роки навчання: 2006-2011 рр., спеціальність: «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

 Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки у Харківському національному університеті – чудове місце для навчання. Викладачі – справжні експерти у своїй галузі та завжди готові допомогти студентам. Лабораторії оснащені сучасним обладнанням, що дозволяє здобути практичні навички. Атмосфера на кафедрі дружня та колаборативна, студенти можуть спілкуватися та співпрацювати над проєктами. Тут я здобув цінний досвід і розвинув не лише технічні знання, а й комунікативні навички. Рекомендую кафедру КІТАР усім, хто цікавиться технічною автоматикою та робототехнікою.

Відгуки випускниківСамсонова  Світлана Юріївна

Група компаній  «Сузір’я»: налагодження автоматизації процесів закупівлі та логістики

роки навчання: 2017-2022, спеціальність, бакалавр: «Автоматизація та  комп’ютерно-інтегровані технології».

Сузірʼя Дістрібушн – національний постачальник зоотоварів. Вже понад 30 років компанія розвиває культуру догляду за домашніми улюбленцями в Україні та за її межами.

Протягом всього навчання в університеті панувала дружня атмосфера, яка сприяла навчанню. Мені було дуже комфортно співпрацювати з викладачами кафедри. Викладачі надавали максимальний об’єм інформації та пояснували шляхи її застосування. Було багато практики, наукової роботи та цікавих дисциплін. На основі знань, отриманих з дисципліни «Виробнича логістика», я обрала власну галузь для подальшого кар’єрного розвитку. Для мене було дуже важливо, що під час навчання викладачі вміло викликали інтерес до дисциплін, завжди допомагали у будь-яких поточних питаннях. За результатами сесій я отримувала академічну стипендію протягом всього навчання на бакалавріаті та у магістратурі.

Дуже вдячна кафедрі та університету за отримані знання за цей час. Дуже багато чого з цього використовую у роботі. Найбільш вдячна за навичку працювати в команді та впевненість у своїй меті на шляху до неї.

Відгуки випускниківКострова Ганна Юріївна

Software Engineer, Regulatory Solution, Adenza

роки навчання: 2017-2022, спеціальність: «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Adenza займається розробкою комплексних платформ для торгівлі, казначейства, управління ризиками та дотримання нормативних вимог. У ході навчання на кафедрі комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки за спеціальністю Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, отримала диплом бакалавра з відзнакою та за спеціальністю Комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси та виробництва – диплом магістра з відзнакою. Під час усього процесу навчання атмосфера на кафедрі спонукала до навчання та заохочування студентів до досліджень у різних галузях спеціальності. У лабораторіях з першого курсу спостерігала за великою кількістю студентів, що з цікавістю вивчають спеціальність з викладачами кафедри та під їхнім пильним наглядом.

Викладачі з відповідальністю та терпінням ставились до всіх студентів і надавали весь необхідний матеріал для вивчення своєї дисципліни. У разі потреби ніколи не відмовляли у додатковому пояснені чи допомозі. Навіть поза заняттями завжди нас приймали та вислуховували наші питання, надавали додаткову літературу, коли вона була необхідна.

На кафедрі завжди була техніка з необхідним програмним забезпеченням. Під час практичних або лабораторних занять викладачі постійно були поряд, щоб допомогти або підказати у разі потреби, тому ми завжди відчували себе у безпеці та спокійно й із зацікавленістю виконували поставлені перед нами задачі.

За час навчання кафедра надала мені не тільки багато практичних навичок, які є дуже корисними та важливими у різних сферах, а й великий багаж знань щодо побудови комунікації у команді, показала, що таке справжня здорова та приємна атмосфера у колективі.

Відгуки випускниківCоколов Серг Вадимович

DevOps Engineer, SoftServe

роки навчання: 2009-2014, Спеціальність: «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

SoftServe – це провідна ІТ-компанія, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій.

Факультет та кафедра всіляко сприяли студентам у отриманні якісної освіти, а також пропонували працевлаштування у такі провідні світові компанії, як Siemens, LG  та інші. Завдяки бекграунду, отриманому за період навчання зі спеціальності, зміг розвинути навички спочатку до позиції System Administrator і далі перепрофілюватись у DevOps Engineer, через що я дуже вдячний викладацькому складу.

Відгуки випускниківЗахаров Роман Ігорович

System Safety Engineer, VERNA

роки навчання: 2015-2019, Спеціальність: бакалаврат – «Автоматизація компʼютерно-інтегрованих технологій», магістратура – «Комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси та виробництва».

VERNA – провідний IT системний інтегратор на ринку України. Основна компетенція – створення, модернізація, технічна підтримка ІТ-інфраструктур, систем відеоспостереження, систем контролю доступу.

Я був радий бути студентом на кафедрі КІТАР, адже ця кафедра створювала дружню та підтримуючу атмосферу, що сприяло ефективному навчанню. Матеріали завжди були актуальні, а практичні заняття з лабораторними роботами винятково пізнавальні. Викладачі чуйні та надають цінні знання – це є незамінною базою для майбутньої кар’єри.

Відгуки випускниківСкрипник Костянтин Євгенович

 Assemble team leader, CONCR3DE Team B.V.

роки навчання: 2018-2024.

Спеціальність бакалавр: «Телекомунікації та радіотехника».

Спеціальність магістр: «Автоматизація та
комп’ютерно-інтегровані технології».

CONCR3DE Team B.V. – компанія, що займається проектуванням та збіркою промислових 3D принтерів в основі яких лежить технологія SLS (Selective Laser Sintering), друком 3D моделей із різноманітних порошкових матеріалів.

Поступивши до Харківського національного університету радіоелектроніки на кафедру КІТАМ, я не мав уяви, куди ця дорога знань мене приведе. У процесі навчання в університеті я зустрів багато викладачів, які відокремлюються своєю жагою до навчання студентів, наданню нових знань, які знадобляться при майбутньому працевлаштуванні на посаду мрії. Можу сказати з усією впевненістю, що викладачам кафедри КІТАР (у минулому КІТАМ) характерні такі ознаки, як: доброзичливість та ввічливість, висока кваліфікаційна підготовка та небайдужість до студентів, відповідальність та готовність допомогти у будь-який час. Кафедра універсистету пропонує прийняти участь у програмі з робочої практики у компанії LG Electronics, після якої студент опанує практичні навички роботи на виготовчих підприємствах. Під час навчання на другому курсі університету, мене зацікавила технологія 3D друку. У процесі набуття практичних навичок, у лабораторії 3D прототипування, з побудови 3D принтерів та принципів їх роботи я познайомився із фантастичною командою викладачів та аспірантів, яка панує у даній лабораторії. На початку мого пізнання, 3D технології та друк були для мене чудовим хоббі, яким я міг займатись у вільний час від навчання, а привело це все до того, що вчорашнє хоббі стало сьогоденною роботою в інтернаціональній компанії. Дякую тобі, ХНУРЕ, за ці чудові студентські роки.

Відгуки випускниківНетис Віталій Олександрович

Інженер з ремонту СКЗіП на а/с БЕЛАЗ,  ПРАТ «ЦГЗК»

роки навчання: 2018-2021, Спеціальність: бакалаврат – «Інтегровані технології засобів радіоелектроніки», магістратура – «Комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси та виробництва».

ПрАТ «Центральний ГЗК» – одне з найбільших підприємств України по виробництву залізорудної сировини для металургійного комплексу країни і країн Східної Європи.

Після коледжу вступив на прискорений курс на спеціальність ІТЗР. Викладачі на кафедрі завжди йдуть на зустріч студентам та допомагають з навчанням і вдень, і вночі. Університет, і зокрема кафедра, мають величезну теоретичну базу та велику кількість сучасного обладнання для отримання різноманітних знань у галузі електроніки і не лише. Вступив на магістратуру зі спеціальності КІТПВ, щоб отримати можливість підйому кар’єрними сходами, для впроваджування у виробництво своїх ідей з автоматизації роботи підрозділу, а в майбутньому, можливо, і цеху. Під час навчання відкрив для себе нове хобі з 3Д-дизайну, але це вже зовсім інша історія…

Загалом, я жодного разу не пошкодував, що поступив до ХНУРЕ.

Відгуки випускниківЧерненко Олена Ігорівна

роки навчання: 2019-2024, Спеціальність: бакалаврат, магістратура – «Автоматизація компʼютерно-інтегрованих технологій».

Навчання на кафедрі Комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та роботехніки було дуже продуктивним і цікавим. Програма курсу була добре структурована і охоплювала широкий спектр, що дозволило мені отримати глибокі знання в цій області. Викладачі кафедри є досвідченими фахівцями, які стежать за останніми тенденціями у галузі та допомагають студентам розвивати креативне мислення та аналітичні навички. Практичні заняття та лабораторні роботи надають можливість застосовувати теоретичні знання на практиці, а проекти в галузі робототехніки дозволяють студентам реалізовувати свої ідеї та створювати функціональні прототипи. Співпраця з індустрією та можливість проходження практики в технологічних компаніях допомагають студентам отримувати цінний досвід і збагачувати свій професійний потенціал. Кафедра створює умови для того, щоб випускники стали успішними фахівцями у своїй галузі, готовими до викликів сучасного технологічного світу.

Відгуки випускниківКравченко Сергій Вікторович
Software engineer, Cloud Worksроки навчання 2019 – 2024, Спеціальність: «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»По закінченню навчання здобув бакалаврський та магістерський рівень освіти за спеціальністю АКІТ з відзнаками. Більша частина навчального періоду проходила в форматі дистанційного навчання і це дозволило мені отримати навички, які я використовую на роботі. В ході навчання я знайшов багато друзів та знайомств. На кафедрі КІТАР, викладачі показали себе досвідченими професіоналами і дали мені широку базу знань. В сукупності, все те, що я отримав під час навчання в ХНУРЕ, допомагає мені будувати свою кар’єру, тому я задоволений тим, що пройшов свій студентський шлях саме в цьому університеті.
Відгуки випускниківЦешевський Валерій Валентинович

Software Engineer в Sigma Software

роки навчання 2022 – 2024, Спеціальність: «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Навчання на кафедрі КІТАР це чудовий вибір для тих, хто прагне розвивати кар’єру в галузі автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій.
Викладачі кафедри КІТАР створили дружню та підтримуючу атмосферу, яка значно покращує навчальний процес. Під час навчання студенти мають змогу працювати з ліцензійним програмним забезпеченням для систем CAD/CAM/CAE. Сильні зв’язки університету з індустрією та орієнтація навчання на практичні навички готують студентів до успішної кар’єри після випуску.

Відгуки випускниківСухачов Костянтин Ігорович

роки навчання: 2018-2024, спеціальність: «Автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології».

У результаті навчання на кафедрі КІТАР було здобуто бакалаврський (за освітньою програмою Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології) та магістерський (за освітньою програмою Комп’ютерні та робототехнічні системи) рівні освіти, диплом з відзнакою. Під час свого навчання я отримав досвід у різних галузях автоматизації, робототехніки та розроблення програмного забезпечення. Структура програми курсу була добре розроблена і охоплювала широкий спектр тем, що дозволило глибоко зануритися у цю область. Викладачі кафедри є досвідченими фахівцями, які слідкують за останніми тенденціями у галузі та сприяють розвитку креативного мислення та аналітичних навичок у студентів. Отримані теоретичні знання та практичні навички допомогли мені у створенні автоматизованої навігаційної системи одночасної локалізації та картографування під час проходження кваліфікаційної роботи. Студіювання на кафедрі допомогло з’ясувати, в якому напрямку я хочу розвивати свою майбутню кар’єру. Рекомендую кафедру КІТАР всім, хто зацікавлений сферою автоматизації та робототехніки.

 

 

Сльота Андрій Федорович, Software Engineer ABNK

Рябовол Дмитро Андрійович, Frontend Engineer в Stydutube

Павленко Віталій Іванович Техвідділ онлайн каса