Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та робототехніки

Мова:

Відгуки випускників

Відгуки випускників

Усков Станіслав Сергійович

Software Engineer, Regulatory Solution, Adenza

роки навчання: 2007-2012, спеціальність: «Інтелектуальні технології засобів радіоелектроніки»

Adenza займається розробкою комплексних платформ для торгівлі, казначейства, управління ризиками та дотримання нормативних вимог.

На кафедрі була дружня атмосфера, що дуже добре сприяло навчанню. Викладачі серйозно ставилися до успішності та стежили за тим, щоб кожен зі студентів розумів предмет і знав про теми, що розглядаються на заняттях. Матеріали предметів завжди були актуальними, ми вивчали нові методи та розширювали нашу базу знань за допомогою лабораторних і практичних занять. Працювали на комп’ютерах з ліцензійним програмним забезпеченням різних CAD/CAM/CAE систем, таких як Siemens NX, SolidWorks та ін. Викладачі давали хороші поради та намагалися допомогти нам у будь-якій ситуації, в якій ми опинилися.

Кафедра надає студентам чудову можливість отримати цінні знання та навички для подальшого працевлаштування та роботи у великих міжнародних компаніях.

Відгуки випускниківГуріна Дар’я Володимирівна

G5 Entertainment, Senior QA engineer (Web)

роки навчання: 2010-2015, спеціальність: «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Наша компанія займається розробкою казуальних і безкоштовних ігор для iPhone, iPad, Android, Google Play, Kindle Fire, Windows і Mac.

За результатом навчання на кафедрі комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки (з 2010 по 2015 роки) за спеціальністю АКІТ отримала диплом бакалавра з відзнакою та за спеціальністю КІТПВ – диплом магістра з відзнакою.

Мені дуже подобалась атмосфера, яку створювали викладачі та співробітники кафедри, вона сприяла навчанню. За час навчання викладачі завжди надавали всі необхідні матеріали для опанування дисциплін. Під час відвідування лекцій отримала дуже міцну теоретичну базу знань у сфері комп’ютерно-інтегрованих технологій, яку використовувала під час виконання лабораторних робіт і практичних робіт.

Окрім навчання, викладачі кафедри зуміли викликати інтерес, а потім вже і любов до науки, допомогли з вибором напряму та теми наукового дослідження, за результатами роботи над яким створено власний програмний продукт, на котрий у подальшому отримано авторське свідоцтво. За результатами досліджень написано більше 10 наукових публікацій у виданнях різних категорій. За сумлінне навчання вже на третьому курсі отримала іменну стипендію Верховної Ради України.

Вважаю, що саме роки, проведені в університеті, збудували міцний фундамент знань з технічних дисциплін, який допомагає мені і зараз, у роботі. Дякую своїм викладачам за те, що навчили головному – ставити мету, планувати шлях до її реалізації та досягати успіху!!!

Відгуки випускниківШостенко Світлана Сергіївна

Frontend Developer, Offirent

роки навчання: 2017-2023, Спеціальність: бакалаврат «Автоматизація компʼютерно-інтегрованих технологій», магістратура «Комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси та виробництва»

Компанія «Offirent» займається автоматизацією процесів управління та бронювання офісних приміщень та коворкінгів.

У результаті навчання було здобуто бакалаврський та магістерський рівні освіти на кафедрі комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки. Викладачі під час навчання заохочували студентів до навчального процесу. Усі теоретичні відомості підкріплюються практичними дослідженнями. Одними з ключових дисциплін перших курсів були «Програмування», «Системи управління баз даних та Інтернет-програмування», які й стали основою для моєї подальшої роботи.

Також такі дисципліни, як «Операційні системи», «Електротехніка», «Архітектура комп’ютерних систем і мереж», «Основи наукових досліджень та авторське право», «Техніко-економічне обґрунтування інженерних рішень» та ще багато інших цікавих дисциплін сформували базу знань у професійному світі. Навчання в університеті згадую з теплотою та подякою.

Відгуки випускниківАндрійчев Дмитро Олександрович

 Senior software developer at Adenza

роки навчання: 2006-2011 рр., спеціальність: «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

 Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки у Харківському національному університеті – чудове місце для навчання. Викладачі – справжні експерти у своїй галузі та завжди готові допомогти студентам. Лабораторії оснащені сучасним обладнанням, що дозволяє здобути практичні навички. Атмосфера на кафедрі дружня та колаборативна, студенти можуть спілкуватися та співпрацювати над проєктами. Тут я здобув цінний досвід і розвинув не лише технічні знання, а й комунікативні навички. Рекомендую кафедру КІТАР усім, хто цікавиться технічною автоматикою та робототехнікою.

Відгуки випускниківСамсонова  Світлана Юріївна

Група компаній  «Сузір’я»: налагодження автоматизації процесів закупівлі та логістики

роки навчання: 2017-2022, спеціальність, бакалавр: «Автоматизація та  комп’ютерно-інтегровані технології».

Сузірʼя Дістрібушн – національний постачальник зоотоварів. Вже понад 30 років компанія розвиває культуру догляду за домашніми улюбленцями в Україні та за її межами.

Протягом всього навчання в університеті панувала дружня атмосфера, яка сприяла навчанню. Мені було дуже комфортно співпрацювати з викладачами кафедри. Викладачі надавали максимальний об’єм інформації та пояснували шляхи її застосування. Було багато практики, наукової роботи та цікавих дисциплін. На основі знань, отриманих з дисципліни «Виробнича логістика», я обрала власну галузь для подальшого кар’єрного розвитку. Для мене було дуже важливо, що під час навчання викладачі вміло викликали інтерес до дисциплін, завжди допомагали у будь-яких поточних питаннях. За результатами сесій я отримувала академічну стипендію протягом всього навчання на бакалавріаті та у магістратурі.

Дуже вдячна кафедрі та університету за отримані знання за цей час. Дуже багато чого з цього використовую у роботі. Найбільш вдячна за навичку працювати в команді та впевненість у своїй меті на шляху до неї.

Відгуки випускниківКострова Ганна Юріївна

Software Engineer, Regulatory Solution, Adenza

роки навчання: 2017-2022, спеціальність: «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Adenza займається розробкою комплексних платформ для торгівлі, казначейства, управління ризиками та дотримання нормативних вимог. У ході навчання на кафедрі комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки за спеціальністю Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, отримала диплом бакалавра з відзнакою та за спеціальністю Комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси та виробництва – диплом магістра з відзнакою. Під час усього процесу навчання атмосфера на кафедрі спонукала до навчання та заохочування студентів до досліджень у різних галузях спеціальності. У лабораторіях з першого курсу спостерігала за великою кількістю студентів, що з цікавістю вивчають спеціальність з викладачами кафедри та під їхнім пильним наглядом.

Викладачі з відповідальністю та терпінням ставились до всіх студентів і надавали весь необхідний матеріал для вивчення своєї дисципліни. У разі потреби ніколи не відмовляли у додатковому пояснені чи допомозі. Навіть поза заняттями завжди нас приймали та вислуховували наші питання, надавали додаткову літературу, коли вона була необхідна.

На кафедрі завжди була техніка з необхідним програмним забезпеченням. Під час практичних або лабораторних занять викладачі постійно були поряд, щоб допомогти або підказати у разі потреби, тому ми завжди відчували себе у безпеці та спокійно й із зацікавленістю виконували поставлені перед нами задачі.

За час навчання кафедра надала мені не тільки багато практичних навичок, які є дуже корисними та важливими у різних сферах, а й великий багаж знань щодо побудови комунікації у команді, показала, що таке справжня здорова та приємна атмосфера у колективі.

Відгуки випускниківCоколов Серг Вадимович

DevOps Engineer, SoftServe

Роки навчання: 2009-2014, Спеціальність: «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

SoftServe – це провідна ІТ-компанія, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій.

Факультет та кафедра всіляко сприяли студентам у отриманні якісної освіти, а також пропонували працевлаштування у такі провідні світові компанії, як Siemens, LG  та інші. Завдяки бекграунду, отриманому за період навчання зі спеціальності, зміг розвинути навички спочатку до позиції System Administrator і далі перепрофілюватись у DevOps Engineer, через що я дуже вдячний викладацькому складу.

Відгуки випускниківЗахаров Роман Ігорович

System Safety Engineer, VERNA

Роки навчання: 2015-2019, Спеціальність: бакалаврат – «Автоматизація компʼютерно-інтегрованих технологій», магістратура – «Комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси та виробництва».

VERNA – провідний IT системний інтегратор на ринку України. Основна компетенція – створення, модернізація, технічна підтримка ІТ-інфраструктур, систем відеоспостереження, систем контролю доступу.

Я був радий бути студентом на кафедрі КІТАР, адже ця кафедра створювала дружню та підтримуючу атмосферу, що сприяло ефективному навчанню. Матеріали завжди були актуальні, а практичні заняття з лабораторними роботами винятково пізнавальні. Викладачі чуйні та надають цінні знання – це є незамінною базою для майбутньої кар’єри.