Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та робототехніки

Мова:

Участь в міжнародних стажуваннях

Участь в міжнародних стажуваннях

Стажування аспірантів у Azərbaycan Texniki Universiteti, Азербайджан (AzTU)

На підставі договору про співробітництво між Харківським національним університетом радіоелектроніки, Україна (ХНУРЕ) та Azərbaycan Texniki Universiteti, Азербайджан (AzTU) прошов курс дистанційного обміну досвіду з 29.12.2022 по 29.01.2023 р. для аспірантів спеціальності 151 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології.

Під керівництвом зав. кафедрою «Автоматизації виробництва» Ахмедова Раміза Мурсал огли (Ohmedov Ramiz Mursel) від AzTU та професорів Невлюдова І. Ш. і проректора з з міжнародного співробітництва Омарова М. А від ХНУРЕ, для аспірантів кафедри КІТАМ: Близнюка Данила, Нікітіна Дмитра, Баданюка Ігоря, Стрільця Романа проведені заняття в онлайн-режимі.

В ході проведення занять вищевказані учасники від ХНУРЕ прийняли активну участь в семінарах, представили свої наукові здобутки на належному рівні. Як результат всі учасники успішно виконали поставленні завдання, та отримали відповідні сертифікати про міжнародне стажування.

 

Міжнародне стажування проводилась з підтримки Turkish Cooperation and Coordination Agency (TICA) з використанням сучасного обладнання.

 

 

Участь в міжнародних стажуваннях

Стажування  аспірантів у KAPELOU Europe GmbH (Бергіш-Гладбах, Німеччина). 

На підставі договору про співробітництво між Харківським національним університетом радіоелектроніки, Україна (ХНУРЕ) та KAPELOU Europe GmbH (Бергіш-Гладбах, Німеччина) аспірант кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки Клименко Олександра Миколайовича з 08.12.2022 по 22.12.2022 прошов міжнародне стажування на базі KAPELOU Europe GmbH у Німеччині. В рамках якої здобувач прийняв активну участь в дослідженні моделі та методів керування автономними системами зберігання та пошуку транспортних засобів (AVS/RS) з багатоярусними транспортними засобами-шатлами в рамках Warehouse 4.0. Відповідно до плану стажування здобувач отримав науково-практичне знання в рамках 2 ESTS (60 годин) та підготовив доповідь на Всеукраїнська науково-практична Iнтернет-конференцію «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології у виробництві та освіті: стан, досягнення, перспективи розвитку» м. Черкаси яка пройде 13-19 березня 2023 року. Також в  рамках стажування здобувачем було проведено моделювання робот Sorter A-Frame picking, приклад реалізацій приведено на рисунках.

 

 

Участь в міжнародних стажуваннях

В рамках міжнародного стажування аспірант кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки Клименко Олександра Миколайовича 17.03.2023 року заключив угоду про співробітництво компанії KAPELOU Europe GmbH (Бергіш-Гладбах, Німеччина) з Харківським національним університетом радіоелектроніки, Україна (ХНУРЕ) в якості координатора з боку ХНУРЕ призначень Аллахверанов Рауф Юсіф огли.

В рамках даної угоди планується:

– організація, проведення та участь у спільних дослідження, конференціях, семінарах;

– видання наукових матеріалів за результатами співпраці;

– співпраця в розробці та впровадження дуальних освітніх програм;

– програми підвищення кваліфікації.

 

 

Участь в міжнародних стажуваннях

Відповідно до меморандуму про співробітництво Харківського національного університета радіоелектроніки, Україна (ХНУРЕ) та Кельнським університетом (University of Cologne) в рамках академічної мобільності здобуваючи Неновій Дарина та Стеценко Катерина були запрошені / запрошені  з 16.01.2023 по 29.01. 2023 прийняти участь у навчальному модулі та дослідницьких проектах InnoBioDiv у Біоцентрі Кельнсього університета.

Основною метою спільного дослідницького проекту InnoBioDiv Кельнського університету (UzK) і TH Köln (THK) є створення інноваційної платформи, яка дозволить відчути вплив кліматичних параметрів на продуктивність росту рослин і біорізноманіття в ґрунту, використовуючи результати досліджень Кластеру передового досвіду рослинництва (CEPLAS). Платформа інновацій служить, з одного боку, щоб зробити екологічні взаємозв’язки в кореневій зоні відчутними, а з іншого боку, як комунікаційна платформа для збору концепцій та обміну ідеями.

У рамках проекту Plant-Ukraine, що фінансується Stiftung Innovation in der Hochschullehre, партнери проекту Кельнський університет і TH Köln розвивають подальші можливості для нетворкінгу та співпраці з здобувачами каф. КІТАМ ХНУРЕ.

 

 

Участь в міжнародних стажуваннях

Участь здобувачів кафедри КІТАМ в програми ERASMUS+

В рамках міжнародної програми академічної мобільності ERASMUS+ KA107 між Харківськім національним університетом радіоелектроніки, Україна (ХНУРЕ) та Бургоським університетом (Universidad de Burgos), Іспанія з 14 лютого 2023 по 28 червня 2023 року здобувачка кафедри КІТАМ Бандебері Марія запрошена на навчання. Відповідальною за участь здобувача у програмі академічної мобільності призначена доцент кафедри КІТАМ Демська Н.П.

 

Участь в міжнародних стажуваннях

Участь здобувачів кафедри КІТАМ в рамках академічної мобільності MAX POWER та LG Electronics Wroclaw

На підставі договору від 27.11.2018 року про співробітництво між Харківським національним університетом радіоелектроніки, Україна (ХНУРЕ) та Max Power Sp. z o.o., Вроцлав, Республіка Польща та LG Electronics Wroclaw Sp.z o.o 15.02.2019 року укладений договір створення бази практики в рамках академічної мобільності.

В рамках академічної мобільності здобуваючи кафедри КІТАМ проходять навчання у Politechnika Wrocławska та виробничу практику на базі підприємства LG Electronics Wroclaw. Це дає можливість отримати професійні навички на сучасному виробництві в рамках Industry 4.0.

 

Участь в міжнародних стажуваннях

Міжнародне стажування здобувача кафедри КІТАМ в компаній KAPELOU Europe

В рамках міжнародного договору №1703.23 від 17 березня 2023р. про наукову співпрацю між KAPELOU Europe GmbH (Бергіш-Гладбах, Німеччина) з Харківським національним університетом радіоелектроніки, Україна (ХНУРЕ) здобувач кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки Вжеснєвський Максим Олегович з 23.03.2023 по 05.04 2023р проходіть міжнародне стажування на базі KAPELOU Europe в місті Бергіш-Гладбах, Німеччина. В рамках міжнародне стажування запланована наступна програма.