Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки

Мова:

Викладачі кафедри взяли участь у роботі 15-ї Міжнародної конференції «ICT in Education, Research, and Industrial Applications: Integration, Harmonization, and Knowledge Transfer»

Викладачі нашої кафедри доцент Боцман І. В., асистент Бортнікова В. О. та асистент Чала О. О. взяли участь у роботі 15-ї Міжнародної конференції «ICT in Education, Research, and Industrial Applications: Integration, Harmonization, and Knowledge Transfer», яка проходила у Херсонському державному університеті з 12 по 15 червня 2019 року. У рамках конференції відбувалася робота за декількома напрямами, зокрема, на секціях «Advances in ICT Research», «Information Systems: Technology and Applications», «ICT in Education» та «ICT Cooperation in Academia and Industry», дe розглядалися проблеми розробки та використання програмних засобів, кібер-фізичних систем та інтелектуальних технологій для індустріальних потреб, які є неодмінними ознаками розвитку та впровадження Індустрії 4.0. Крім того, велика увага приділялася застосуванню мультимедійних засобів у навчальному процесі.

На постерній сесії 13 червня співробітники кафедри КІТАМ представили свої наукові результати на тему «Search Query Classification Using Machine Learning for Information Retrieval Systems in Intelligent Manufacturing».

Під час роботи конференції наші колеги відвідали декілька різних секцій, на яких вони мали змогу підвищити свою кваліфікацію та здобути нові знання, які неодмінно стануть у нагоді під час проведення подальших наукових досліджень, а також підготовки до навчальних занять.

Варто зазначити, що конференція ICTERI-2019 проходить завжди на дуже високому організаційному рівні. Про це свідчить хоча б той факт, що цього року відбір учасників конференції був дуже жорстким, і лише близько 20% доповідей були прийняті оргкомітетом після рецензування. Висловлюємо подяку організаторам конференції в особі Олександр Співаковський і Наталя Кушнір за плідну працю та гостинність!
Сподіваємося, що досвід, здобутий під час участі у такому масштабному науковому заході, надихне наших молодих науковців на нові наукові досягнення.

Викладачі кафедри взяли участь у роботі 15-ї Міжнародної конференції «ICT in Education, Research, and Industrial Applications: Integration, Harmonization, and Knowledge Transfer»