Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки

Мова:

VIVAT, MASTERS!

У грудні кожен для себе підбиває підсумки року!

Ми ж, вітаємо наших МАГІСТРІВ із закінченням навчання та початком дорослого життя!

 

На кафедрі КІТАМ успішно пройшов захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти.

 

Наші студенти з вересня, пройшовши професійну практику, старанно працювали над завершенням досліджень, консультувалися з спеціалістами підприємств, працювали з науковими керівниками та провідними фахівцями галузі, що плідно співпрацюють з нашою кафедрою. Тематика робіт була цікавою та «живою». Левова частка кваліфікаційних робіт виконувалася відповідно до плану науково-дослідних робіт кафедри.

 

Також, в рамках програми академічної мобільності, здобувач Радченко Яків представляв свою кваліфікаційну роботу відповідно Договору, укладеного між Харківським національним університетом радіоелектроніки та Вроцлавським університетом науки та технологій.

 

Магістранти цього випуску активно приймали участь в науковому, організаційному та спортивному житті кафедри, факультету та університету.

 

Біль ніж 30 студентів приймали та представляли свої роботи на Міжнародних форумах та конференціях та опублікували результати своєї роботи у наукових статтях. Магістранти, ми говоримо це з гордістю, успішно представляли свої здобутки на Міжнародному та Всеукраїнському рівнях: приймали учать та перемагали в олімпіадах, конкурсах та виставках, отримали патенти та ряд авторських свідоцтв.

 

Не дивно, що багато хто зі студентів цього випуску вже отримав запрошення або почав будувати свою кар’єру. Цей випуск багатий на Призерів різноманітних світових та Європейських спортивних змагань. Є в нас випускники майстри та кандидати в майстри спорту.

 

Серед наших магістрів утворилися, навіть, родини та народилися прекрасні дітлахи – наші майбутні абітурієнти та абітурієнтки!

 

За спиною у випускників залишилися аудиторні навчання, сесії, іспити. Однією стрімкою миттю промайнули щасливі студентські роки. І сьогодні у випускників гордість від усвідомлення власної сили й отриманих знань.

 

Ми вітаємо Вас, ВИПУСКНИКИ! Vivat, masters!  

 

Нехай за порогом рідного університету, для Вас відчиняються нові успішні вершини. Бажаємо вам, щоб Ви, досягли всього, про що мрієте. Застосовуйте на практиці, те чому Ви навчилися. Працюйте та отримуйте задоволення!

 

Зажди раді бачити Вас в А́льма-ма́тер – ХНУРЕ!

 

Бажаємо успіхів, професійної і творчої самореалізації!

VIVAT, MASTERS!