Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки

Мова:

Відбулася презентація проєктів з дисципліни «Основи виробництва засобів радіоелектроніки»

19 травня відбулася презентація проєктів студентів групи ТРІТЗР-20-1 з дисципліни «Основи виробництва засобів радіоелектроніки», які були присвячені плануванню створення власних виробничих підприємств учасниками декількох команд.

 

Під час практичних занять із вказаної дисципліни викладачем доц. Жаріковою І. В. використано методи проблемного навчання, які дозволяють студентам ефективніше опановувати теоретичний матеріал на практиці. Також на заняттях використовують групові методи роботи та активізації пізнавальної активності студентів, такі як презентація результатів командної роботи, використання методу мозкового штурму тощо.

 

З отриманих анонімних студентських відгуків видно, що здобувачам вищої освіти видався цікавий такий формат проведення занять, тож він може бути впроваджений в освітній процес і на інших заняттях викладачів нашої кафедри КІТАМ.

 

Ми намагаємося постійно вдосконалювати наші освітні програми, а також впроваджувати у навчальний процес інноваційні методи навчання. Бажаємо студентам подальших творчих успіхів у навчанні та реалізації їхніх проєктів у майбутньому. Сподіваємося, отримані знання та навички будуть корисними для наших бакалаврів у їхній інженерній діяльності. Ми і самі з радістю станемо клієнтами таких вискоокваліфікованих майбутніх наших випускників.