Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та робототехніки

Мова:

Сергій Павлович Новоселов

Сергій Павлович Новоселов
Професор кафедри, кандидат технічних наук, доцент

Освіта та кар’єра
1997 р. – закінчив Харківський національний університет радіоелектроніки за спеціальністю КТРЕЗ.

2001 р. – захист кандидатської дисертації, спеціальність 05.13.07 – автоматизація технологічних процесів. Спецтема.

2001 р. – доцент кафедри технології автоматизації виробництва радіоелектронних та електронно-обчислювальних засобів (ТАВР).

2014 р. – професор кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки.

Освітня діяльність
Викладає навчальні курси: проектування систем фізичного захисту, інтелектуальні системи захисту на виробництві, механізми та пристрої банківських систем, промислові ОС реального часу, промислові мережі та засоби, технологія інформаційного забезпечення, технологія організації та адміністрування банківських мереж, програмно–технічні комплекси БС, технологія розробки програмного забезпечення, основи організації банківських систем, програмні засоби у функціонуванні БС, програмні засоби інтегрованих систем.

Наукова діяльність
В рамках держбюджетних НДР брав участь у науково-дослідних роботах: «Дослідження теоретичних основ проектування та технологій виробництва волоконно-оптичних компонентів для систем на волокнах із збереженням поляризації та із зменшеною дисперсією», «Конструкторсько-технологічні основи створення перспективних компонентів мікроелектромеханічних систем та технологій їх виробництва».

Нагороди та премії
Лауреат міського конкурсу «Молода людина року» в 2003 році. Переможець конкурсу «Молодий науковець Харківщини» в 2006 році. Переможець конкурсу «ХНУРЕ кращі спеціальності» – друге місце в номінації «куратор академічної групи ХНУРЕ в 2006/2007 році».

Публікації та патенти
Має понад 60 публікацій, підручник з грифом МОНУ, 3 навчальних посібники.

Патент на корисну модель №102880. «Низькочастотний вібростенд». Дата реєстрації 21.11.2015 р.