Освіта та кар’єра
2009 р. – закінчила Харківський національний університет радіоелектроніки (ХНУРЕ) і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Технології та засоби телекомунікації» та здобула кваліфікацію наукового співробітника (електроніка, телекомунікації).
2012 р. – закінчила центр післядипломної освіти Харківського національного університету радіоелектроніки за спеціальністю «Економічна кібернетика», отримала кваліфікацію економіст.
2010 р. – працювала в Харківському національному університеті в деканаті АКТ на посаді диспетчера деканату.
2013 р. – аспірант з відривом від виробництва кафедри технології та автоматизації виробництва радіоелектронних та електронно-обчислювальних засобів (ХНУРЕ), наукова спеціальність 05.27.06 «Технологія, обладнання та виробництво електронної техніки».
2014 р. – інженер 1 категорії кафедри технології та автоматизації виробництва радіоелектронних та електронно-обчислювальних засобів (ХНУРЕ).
2016 р. – асистент (за сумісництвом) кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки (ХНУРЕ).
2018 р. – старший викладач кафедри КІТАМ.
2021 р. – кандидат технічних наук за спеціальністю 05.26.07 – технологія, обладнання та виробництво електронної техніки.
2021 р. – доцент кафедри КІТАМ.
Освітня діяльність
Викладає навчальні курси:
- «Робототехніка»;
- «Фізико-хімічні основи технології РЕА»;
- «Високі технології і інтелектуальні роботи»;
- «Мехатронні пристроі роботизованих систем»;
- «Обробка та передача інформаціі при управлінні технічних систем»;
- «Основи наукових досліджень та авторське право»;
- «Проектування мікросистемної техніки».
Наукова діяльність
Участь у НДР № 277 Створення експериментальне зразків компонентів мікросистемної техніки для виробництва з інтелектуальними властивостями та їх впровадження.
Участь у НДР № 300 «Створення мікрооптоелектромеханічних засобів для інтелектуальних технологічних систем промислового обладнання та робототехніки» (№ ДР 0115U002433).
Громадська діяльність
Член організаційного комітету Міжнародної конференції «Виробництво та Мехатронні Системи» (M&MS 2017).
Нагороди та премії
Диплом першого ступеня за перемогу в Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2006/2007 з напрямку «Радіотехніка та телекомунікації», наказ МОНУ № 837 від 27.09.07.
Публікації та патенти
Має 83 публікації навчально-методичного та наукового характеру за профілем кафедри (одноосібних і у співавторстві). Серед них: 27 навчально-методична праця, 2 наукових посібники у співавторстві, 1 колективна монографія в співавторстві в державі Євросоюзу, 2 патенти на корисні моделі, 1 авторське свідоцтво, 2 наукові статті у закордонних виданнях і 24 наукові статті у фахових виданнях.