Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та робототехніки

Мова:

КАФЕДРА КІТАР ДОЛУЧИЛАСЯ ДО БЛАГОДІЙНИХ ІНІЦІАТИВ З ДОПОМОГИ ВІЙСЬКОВИМ І ЦИВІЛЬНИМ ХАРКІВЩИНИ (ЦСР 2, Подолання голоду)

Доцент кафедри КІТАР, к.т.н. Жарікова Ірина Володимирівна виступила автором проєкту на краудфандинговій платформі «Моє Місто», метою якого був збір коштів для закупівлі польових кухонь для захисників Харківщини та цивільного населення з деокупованих територій нашої області.

 

Проєкт реалізовано у співпраці з благодійним фондом «Міжнародна Фундація України» та відповідає ЦСР 2 (подолання голоду).

 

Завдяки проєкту вдалося зібрати понад 90 тисяч гривень, на які було придбано та передано військовим 3 польові кухні вітчизняного виробництва.

 

Активну участь у реалізації проєкту взяв також випускник кафедри КІТАР Володимир Третяков, який у 2017 році закінчив магістратуру за спеціальністю «Автоматизоване управління технологічними процесами».

 

Пишаємося нашими колегами та випускниками, які у ці непрості часи активно долучаються до допомоги ЗСУ і цивільним, що постраждали від військових дій!