Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки

Мова:

Кафедра КІТАМ поздоровляє з Днем народження свого керівника!!!

Сьогодні у нашій кафедральній родині КІТАМ ХНУРЕ велике свято – День народження талановитого вченого, прекрасної людини, нашого завідувача кафедри Ігора Шакировича Невлюдова!

Шановний Ігоре Шакировичу, з днем народження!!!

Ви той, хто дбає про нас, хто несе на собі важкий тягар відповідальності. Легко крокувати за Вами по протоптаній стежині!! Ви навчили нас працювати на результат і працювати на перспективу. Ви, як міцний фундамент, який тримає всю кафедру на своїх плечах! Так воно і є!!!!

Ви дуже талановитий керівник і мудро керуєте нашим колективом, до того ж Ви чудова людина, мудрий порадник , уважний і ввічливий наставник. Бути таким впевненим, харизматичним лідером, сильним і люблячим інших – це великий талан та мудрість, якими наділені одиниці! Нам пощастило працювати з Вами!

Усією нашою кафедральною родиною, від душі вітаємо Вас!!! Бажаємо здоров’я, наснаги, тепла і багато щастя. Нехай все задумане втілюється в реальність. Хай доля дарує багато радості, яскравих фарб та позитивних моментів, завжди гарної погоди в душі і за вікном!

Нових вершин та звершень, досягнень та наукових відкриттів!

З днем народження, Ігоре Шакировичу !!!

З великою Пошаною, Вдячністю та Любов’ю, Родина кафедри КІТАМ!!!

Кафедра КІТАМ поздоровляє з Днем народження свого керівника!!!