Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та робототехніки

Мова:

Працевлаштування випускників

Успішне працевлаштування випускників є метою як кафедри, так і всіх наших студентів. Нові сучасні робочі місця з’являються майже кожен день, темпи розвитку науки, виробництва та суспільства вимагають все більше фахівців з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій. Тому дуже важливо бути готовими до справжньої роботи, знайти себе в світі сучасних комп’ютерно-інтегрованих систем і технологій та не розгубитися у спільноті професіоналів зі стажем.

Ми допомагаємо студентам і випускникам правильно скласти резюме, пройти співбесіду й отримати престижну роботу у великих компаніях. Наші компанії-партнери кафедри  беруть участь у навчальному процесі й у розробці навчальних планів, освітніх програм, організують стажування та практику для студентів.

 

Працевлаштування випускниківПрацевлаштування випускників
Працевлаштування випускниківПрацевлаштування випускників
Працевлаштування випускниківПрацевлаштування випускників
Працевлаштування випускниківПрацевлаштування випускників
Працевлаштування випускників Працевлаштування випускниківПрацевлаштування випускників

 

Наша співпраця з провідними компаніями з  комп’ютерно-інтегрованих технологій та  IT вирішує відразу кілька проблем. Студентам ми даємо можливості поетапної побудови кар’єри та пошуку саме свого шляху в світі сучасних технологій. Саме працевлаштування випускників є кінцевою метою всіх зусиль студентів і викладачів. Компаніям-партнерам ми надаємо вибір співробітників для найму серед успішних випускників, саме тих, що їм потрібні за набором отриманих компетентностей. Проходження студентами практики та стажувань – це тільки початок плідної багаторічної співпраці двох сторін: кафедри КІТАР і компаній цієї галузі.