Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та робототехніки

Мова:

Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)

На підставі договору №1703.23 від 17.03.2023  про співробітництво між Харківським національним університетом радіоелектроніки, Україна (ХНУРЕ) та KAPELOU Europe GmbH (Бергіш-Гладбах, Німеччина) аспірант кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки Клименко Олександра Миколайовича виступів з доповіддю на конференції «NRW-Wirtschaftskonferenz „Wiederaufbau der Ukraine“» м. Дюссельдорф. Конференція проводиться при підтримки Generalkonsulat der Ukraine, Generalkonsulat der Ukraine in Düsseldorf, Consulat General of Ukraine in Düsseldorf, AHK Ukraine  та Ost-Ausschuss der Deutschen Wirtschaft.


 

Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)Sergij Shmatko, студент кафедри КІТАМ, прийняв участь у роботі V International Scientific and Practical Conference «Trends of modern science and practice» яка проходила Ankara, Turkey з доповіддю «Study of Vertical Displace-ment, Principles of Coupling and Displacement Mechanism»
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)28 червня 2022 року студент кафедри КІТАМ Алі Ахмад отримав сертифікат (40 годин) з напрямку Python розробка. Викладачі кафедри КІТАМ вітають Алі Ахмада з успішним захистом тестового завдання.
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)20-21 жовтня 2022 року на базі кафедри КІТАМ пройшла Міжнародна науково-технічна конференція «Виробництво & Мехатронні системи» (M&MS-2022) за підтримки Міністерства освіти і науки України. Було заслухано більш 50 доповідей, які було опубліковано у збірнику праць конференції. Дякуємо всім хто прийняли участь, чекаємо в наступному році.
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)Andrey Skripkin, студент кафедри КІТАМ, прийняв участь у роботі VI International Scientific and Practical Conference “INNOVATIONS TECH-NOLOGIES IN SCIENCE AND PRACTICE” яка проходила Haifa, Israel та виступил з доповіддю на тему «Development of Architecture for Mobile Robot Control Based on Raspberry Pi model 3B+»
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)Денис Волошин, студент групи КІТПВм-22-1, кафедри КІТАМ прийняв участь у роботі Міжнародної науково-технічної конференції «Виробництво & Мехатронні системи» (M&MS-2022) з доповіддю на тему «Розробка структурної схеми фрезерного верстата з ЧПК»
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)Oleksandra Luchaninova, студентка кафедри КІТАМ, прийняла участь у роботі III International Scientific and Theoretical Conference «THEORY AND PRACTICE OF MODERN SCIENCE» яка проходила Kraków, Republic of Poland та виступила за доповіддю на тему «Development of the Environmental Visualization System Based on ESP32-CAM»

 

Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)Jakiw Radczenko, студент групи КІТПВм -22-1, прийняв участь у роботі Міжнародної науково-технічної конференції «Виробництво & Мехатронні системи» (M&MS-2022) з доповіддю на тему «Metoda porównywania uzyskanych informacji, przykład logiki asocjacyjnej»
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)28 жовтня 2022 року студентка кафедри КІТАМ Катерина Казановська прийняла участь у роботі курсів з JavaScript (Front End) та отримала сертифікат (60 годин). Викладачі кафедри КІТАМ вітають Катерину та бажають творчих успіхів.
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)Витаємо студентку кафедри КІТАМ Руденко В.О з публікацією статті на тему «Розробка 3D-моделі зооморфного мобільного робота для вертикальних переміщень по металевим поверхням» в фаховий журнал (Б) з технічних наук «Наука і техніка сьогодні» Викладачі кафедри КІТАМ бажають студентці творчих успіхів.
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)28 липня 2022 року студент кафедри КІТАМ Михайло Толстой прийняв участь у роботі курсів з «DevOpsWinter 2022» на базі «EPAM» отримав сертифікат. Викладачі кафедри КІТАМ вітають Михайла Толстого з успішним захистом тестового завдання, бажають творчих успіхів
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)Студентка кафедри КІТАМ Руденко В.О  прийняла участь у роботі III Correspondence Iternational Scientific and Practcal Conference «An integrated approach to science modernization: methods, models and multidisciplinarity» яка проходила у місті Vienna (Austria) з доповіддю «Zoomorphic Mobile Robot Development For Vertical Movement Based On ESP 32- CAM». Викладачі кафедри КІТАМ вітають Руденко В.О та бажають творчих успіхів.
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)Витаємо студентку кафедри КІТАМ Кострову Ганну з публікацією статті у фаховий журнал (Б) з технічних наук Вчені записки ТНУ імені В.І. Вернадського. Серія: Технічні науки. На тему «Development and Improvement of the Design of a Lightweight Mobile Robot Manipulator Using Generative Design»  Викладачі кафедра КІТАМ бажають Ганні творчих успіхів.

 

Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)A. Bolshakov студент кафедри КІТАМ прийняв участь у роботі VIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Напівпровідникові матеріали, інформаційні технології та фотовольтаїка» та виступив з доповіддю на тему «Use Of Microcontrollers With Cloud Services For Production Needs»
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)2 березня 2023 року студент кафедри КІТАМ Антон Шарлей отримав сертифікат з напрямку C#Memory Tricks: Learn How to Master the Garbage Collector. Викладачі кафедри КІТАМ вітають Антона з успішним захистом тестового завдання, бажають творчих успіхів
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)4 квітня 2023 року студент кафедри КІТАМ Михайло Шевцов отримав сертифікат з напрямку C++ Developer. Викладачі кафедра КІТАМ вітають Михайла Шевцова з успішним захистом тестового завдання та отриманням сертифікату.
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)8 червня 2023 року студент кафедри КІТАМ Філіп Пустовойтенко отримав сертифікат з напрямку Gripto Trading Execution with Flash Loans, Web3 and Hardhat. Викладачі кафедри КІТАМ вітають Філіпа з успішним захистом тестового завдання та отриманням сертифікату.
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)20-21 жовтня 2023 року на базі кафедри КІТАР пройшла Міжнародна науково-технічна конференція «Виробництво & Мехатронні системи» (M&MS-2023) за підтримки Міністерства освіти і науки України. Було заслухано більш 80 доповідей, які були опубліковані у збірнику трудів конференції. Дякуємо всім хто прийняли участь, чекаємо в наступному році
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)30 листопада 2023 року студент кафедри КІТАР Михайло Толстой прийняв участь у роботі курсів з «Cloud&DevOps Specialization» на базі «EPAM» отримав сертифікат. Викладачі кафедри КІТАР вітають Михайла з успішним захистом тестового завдання, бажають творчих успіхів
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)Витаємо студентку кафедри КІТАР Стеценко Катерину з успішнім виступом на конференції «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології у виробництві та освіті: стан, досягнення, перспективи розвитку» на тему «Розробка структурної схеми комп’ютерного зору для мобільного роботу типу Spot» Викладачі кафедри КІТАР бажають Катерині творчих успіхів.

 

Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)5 грудня 2023 року студент кафедри КІТАР Єгор Слупський прийняв участь у роботі курсів «QA Automation-Java» Викладачі кафедри КІТАР вітають Єгора з успішним захистом тестового завдання, бажають творчих успіхів
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)Витаємо студентку кафедри КІТАР Стеценко Катерину з публікацію статті на тему «A Small-Scale Manipulation Robot a Laboratory Layout Development» в журнал ЄС з технічних наук «International independent scientific journal» Викладачі кафедра КІТАР бажають Катерині творчих успіхів.
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)15 грудня 2023 року студент кафедри КІТАР Максим Самойлов прийняв участь у роботі курсів «Web Design Basic»/ Викладачі кафедри КІТАР вітають Максима з успішним захистом тестового завдання, бажають творчих успіхів
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)Студентка кафедри КІТАР Ірина Коноплева прийняла участь у роботі курсів з Front End, та успішно виконала тестові завдання що дозволило отримати сертифікат рівня «Front End Basic». Викладачі кафедри КІТАР вітають Ірину з успішним захистом тестового завдання, бажають творчих успіхів.
Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)Студент кафедри КІТАР Артем Шишко и Роман Муравко успішно пройшли тренінг на базі компанії GlobalLogic та отримали сертифікат C/Embedded GL BaseCamp. Викладачі кафедри КІТАР вітають Артема та Романа з успішним захистом тестового завдання, бажають творчих успіхів

 

Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)

21 квітня 2022 здобувач кафедри КІТАМ Мордик Олександр Олександрович виступив з доповіддю на тему «Recognition of Explosive Objects Using Computer Vision and Machine Learning» в рамках IEEE Open Conference of Electrical, Electronic and Information Sciences (eStream), яка відбулася у Vilnius, Lithuania. Дослідження було присвячена к розробки підхід до розпізнавання вибухонебезпечних предметів з використанням користувальницької моделі виявлення об’єктів з використанням фреймворку Tensorflow та OpenCV

 

Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)

12-16 травня 2021 здобувач кафедри КІТАМ Теслюк Сергій Ігорович виступив з доповіддю на тему «Development of the Architecture of the Base Platform Agricultural Robot for Determining the Trajectory Using the Method of Visual Odometry» в рамках IEEE XVIIth International Conference on the Perspective Technologies and Methods in MEMS Design (MEMSTECH) яка відбулася Polyana (Zakarpattya), Ukraine. У роботі представлена кінематична модель роботизованої платформи та рівняння кінематики платформи для визначення швидкості будь-якої точки робота. Розроблено структурну схему системи управління рухом обраної конструкції платформи. Для визначення траєкторії руху сільськогосподарського робота пропонується використовувати систему глобального позиціонування разом із підсистемою візуальної одометрії для точного визначення локальних координат. Розроблено програмне забезпечення та проведено експериментальне дослідження щодо визначення точності руху по заданій траєкторії.

 

Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)

16-19 лютого 2021 року здобувач кафедри КІТАМ Теслюк Сергій Ігорович виступив з доповіддю на тему «Structural diagram of automated quality control process of silicon wafers during their surface shaping» в рамках V International Science Conference on Emerging Trends in Science and Education «Theoretical and scientific bases of development of scientific thought» яка проходила Rome, Italy. Була представлена розроблена структурна схема, яка дає можливість виконувати контроль якості поверхні напівпровідникової пластини за допомогою модернізацій інтерферометра.

 

 

Участь у міжнародних конференціях (семінарах, форумах)

20-23 листопада 2020 року докторант кафедри КІТАМ Євсєєв Владислав В’ячеславович виступив з доповіддю на тему «Comlexity development analysis of cyber-physical production systems for smart manufacturing» в рамках X International scientific-practical conference “Trends in the development of modern scientific thought”, яка проходила Vancouver, Canada. Була представлена доповідь по розробки Cyber-physical production systems (CPPS).