Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки

Мова:

15 грудня 2021 року було підписано договір про співпрацю з компанією KAPELOU

15 грудня 2021 року, в рамках зустрічі з компанією KAPELOU, було підписано договір про співпрацю. Ця компанія широко відома в Україні та странах Західної Європи своїми розробками та інженерними рішеннями в галузі автоматизації та логістики.

 

Метою співпраці KAPELOU  з нашим університетом є забезпечення можливості отримувати прикладні знання студентами, які мають жагу до навчання та прагнуть бути справжніми професіоналами інженерної справи. В програмі співробітництва, крім оснащення лабораторії, проведення спільних наукових досліджень, стажування студентів та викладачів на підприємствах компанії, проведення студентських практик та працевлаштування студентів.

 

Від компанії KAPELOU були присутні Олександр Клименко – генеральний директор, Вікторія Воронюк – адміністративний директор, Максим Вжесневський – директор з розробок. Від університету – ректор Валерій Семенець, декан факультету Автоматики і комп`ютеризованих технологій Олександр Филипенко, завідувач кафедри Комп`ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки Ігор Невлюдов та доцент кафедри (за сумісництвом) Комп`ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки, Директор навчально-наукового центру заочної форми навчання Андрій Фролов.

 

За підсумками зустрічі було видано наказ ректора про створення міжфакультетської навчально-наукової лабораторії «Автоматизація та мехатроніка», оснащення якої буде здійснюватися компанією KAPELOU. Слід відзначити, що вже цього року компанією передано технологічне обладнання на кафедру КІТАМ ринковою вартістю 780 тис. грн., яке вже з наступного семестру буде використовуватися в освітньому процесі.

15 грудня 2021 року було підписано договір про співпрацю з компанією KAPELOU