Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки

Мова:

Віктор Андрійович Палагін

Віктор Андрійович Палагін
Професор кафедры комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки, Доктор технічних наук, доцент

Освіта та кар’єра
1960 р. – закінчив Харківський політехнічний інститут за спеціальністю Конструювання та технологія виробництва радіоапаратури.

Після його закінчення до 1971 року працював на кафедрі Конструювання та технології виробництва радіоапаратури (ХНУРЕ) на посадах інженера, старшого інженера, асистента, старшого викладача.

З 1971 по 1993 рік працював у Науково-дослідному технологічному інституті приладобудування на посадах старшого інженера, начальника лабораторії, начальника сектора.

У 1976 році отримав другу вищу освіту закінчивши механіко-математичний факультет Харківського державного університету.

У 1990 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук, у 1997 році отримав звання доцента.

2016 – доктор технічних наук, наукова спеціальність 05.27.06 – технологія, обладнання та виробництво електронної техніки

Освітня діяльність
Викладає навчальні курси: «Фізико-хімічні основи технології РЕА», «Високі технології виробництва та інтелектуальні роботи», «Компоненти та технології мікросистемної радіоелектронної техніки», «Технічні засоби автоматизації інтелектуальних виробництв», «Робототехніка»

Наукова діяльність
Був відповідальним виконавцем наукових проектів за рахунок держбюджету (з 2002 року по теперішній час всього 9 проектів)

Нагороди та премії
Лауреат Державної премії в галузі науки і техніки України (2014)

Публікації та патенти
Друковані праці загальною кількістю 104 найменувань, з них: 3 монографії, 1 підручник

14 патентів