Кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій, автоматизації та мехатроніки

Мова:

Наші колеги приймали участь у IEEE XVII Міжнародній конференції з перспективних технологій і методів проектування MEMS (MEMSTECH)

У зв’язку з поширенням коронавируса (COVID-2019) по всьому світу і оголошенням карантину в Україні та за кордоном Оргкомітет MEMSTECH’2021 прийняв рішення провести віртуальну конференцію в цьому році за допомогою Zoom.

Наші колеги д.т.н., професор, завідувач кафедрою КІТАМ Невлюдов І.Ш., проф. Новоселов С.П., доц. Грицюк В. Ю., ст. викл. Сичова О.В., ст. викл. Демська Н.П. та ас. Теслюк С.І., приймали участь у IEEE XVII Міжнародній конференції з перспективних технологій і методів проектування MEMS (MEMSTECH) з доповідями під назвами “Development of the Architecture of the Base Platform Agricultural Robot for Determining the Trajectory Using the Method of Visual Odometry” та “Numerical Calculation of the Electromagnetic Torque of an Induction Motor with a Hollow Rotor”.

Дуже дякуємо Оргкомітету конференції MEMSTECH’2021 за можливість продемонстувати свої досягнення на такому високому рівні! Сподіваємося наступного року на очну зустріч! Бажаємо міцного здоров`я та успіхів у ваших дослідженнях!

Наші колеги приймали участь у IEEE XVII Міжнародній конференції з перспективних технологій і методів проектування MEMS (MEMSTECH)